O nás

Občanské sdružení Škvoreček – mateřské centrum vzniklo z důvodu potřeby vytvoření prostoru pro plnohodnotné trávení volného času pro rodiče, děti, příbuzné a přátele. Fungujeme na bázi dobrovolné práce ochotných lidí. Naším hlavním posláním je prevence sociálního vyloučení, posílení hodnoty rodiny, úlohy rodičů a mateřské role ve společnosti. Sloužíme maminkám, tatínkům a dětem k setkávání, zábavě, výměně zkušeností a rozvoji dětské osobnosti, sociálních a psychomotorických dovedností dětí. Jsme prostorem pro pasivní i aktivní relaxaci.

V naší vybavené kuchyňce si kromě posezení u kávy nebo čaje můžete zakoupit drobné občerstvení (pitíčka, minerálky, sušenky, přesnídávky), ale také obědy. Obědy jsou k dispozicic podle jídelníčku chlazené v baleném stavu a můžete si je u nás i rovnou ohřát v mikrovlnné troubě.


Chceme být dostupní všem, proto se snažíme, aby naše vstupné bylo nízké a realizace dílčích projektů probíhala s pomocí grantů a sponzorských darů.


Budeme rádi, když přijdete mezi nás! A můžete udělat i víc: Staňte se členy naší neziskové organizace! Získáte slevy na vstupné na všechny akce, stanete se spolutvůrci programu a součástí dění kolem našeho mateřského centra. V případě zájmu stát se naším členem nás prosím kontaktujte na uvedených tel.č. nebo e-mailem.