Angličtina Easy Peasy

V Easy Peasy English se snažím učit děti zábavnou a přirozenou formou, takže učení je méně jako práce a více jako hra a zábava. Učit se nový jazyk nemusí být stresující nebo tvrdá dřina. Děláme to ‚Easy Peasy‘. Vytváříme pozitivní a podpůrné učební prostředí, kde se děti učí, že dělat chyby je normální a neměly by se jich bát. Prostě to zkoušejí znovu.

Jsme malá místní škola (Jen já!), která od roku 2014 provozuje výuku ve Škvorci a Nehvizdech. Jsem rodilý mluvčí z Velké Británie, takže se děti naučí skvělou výslovnost (tady se nepoužívá žádná čeština!).

Lekce v současné době nabízím pro děti od předškolního věku až po 5. ročník, i když mladší i starší mohou navštěvovat podle svých schopností.

Typy kurzů, které zde vyučujeme:

Předškolní věk – 9 let (3. třída) Genki English

Pro tuto věkovou skupinu používám program ‚Genki English‘. Genki English používají učitelé téměř ve všech zemích světa a dosahují skvělých výsledků. V průběhu programu se děti učí běžné fráze, otázky a věty s velkým rozsahem slovní zásoby, která je posune na úroveň A2 na evropské jazykové škále.

Děti se učí prostřednictvím speciálně napsaných písní na základě cílové slovní zásoby a poté ji uplatňují v praxi pomocí her a činností. Hry jsou založeny na běžných dětských hrách, které již hrají, ale k jejich hraní používáme pouze angličtinu místo jejich rodného jazyka. Hodiny jsou koncipovány tak, aby i pro pokročilé dítě, které již cílový jazyk umí, považovalo lekci za zajímavou a zábavnou. Je tedy ideální pro začátečníky nebo děti, ale i pro děti, které se již učily angličtinu jinde.

Kurz je podporován také online programem her, videí a materiálů, ke kterým mají děti přístup z domova. I když nejste sebevědomý anglicky mluvící, vaše dítě budete moci procvičovat doma mezi lekcemi a pokud s nimi budete opakovat, tak se to naučíte i vy.

Věk 9 a více (4. třída +) Konverzace / hodiny CLIL

Po absolvování programu Genki English mají děti širokou slovní zásobu. Měli by znát nejčastější fráze a slova používaná v angličtině, takže jsou připraveni přejít k něčemu náročnějšímu.

V těchto hodinách procvičujeme slovní zásobu a jazyk, který jsme se naučili, a také se učíme složitější gramatické struktury. Nedělejte si starosti. Vyhýbám se dlouhému nudnému vysvětlování gramatiky a děti se učí významy přirozeným používáním jazyka v konverzaci.

Třídy jsou založeny na lekci konverzačního stylu s prvkem CLIL. To znamená, že se děti neučí jen anglicky, ale získávají vědomosti i o jiných tématech, jako např. Práce, technologie, internetová bezpečnost, příroda, školy v jiných zemích, vesmír a mnoho dalšího.

 

Pokud byste chtěli další informace nebo byste se chtěli zúčastnit kurzu pro bezplatnou zkušební verzi, pošlete mi zprávu.

Výuka probíhá ve Škvorečku každé úterý a pátek odpoledne, a také v obou Škvoreckých  mateřských školách.

Kontaktujte mě na adrese easypeasyenglishcz@gmail.com na facebooku nebo kliknutím na tento odkaz přejděte na web.- easy peasy English online