Angličtina Helen Doron

Angličtina pro děti – Helen Doron English Úvaly – Škvorec

Helen Doron English je celosvětovou institucí s třicetiletými úspěchy na poli výuky dětí každého věku. Přes 1,5 milionů studentů dnes mluví anglicky díky programu výuky angličtiny Helen Doron English po celém světě. Naše výukové programy jsou nejlepší ve své kategorii, jsou vyvíjeny zkušenými odborníky v anglickém jazyce a vyučovány speciálně vyškolenými učiteli.

V Helen Doron se zaměřujeme na poskytování širokého spektra smyslových zážitků, které vytvářejí přirozené prostředí, ve kterém si malé děti osvojují anglický přízvuk, cvičí svá první slova a utvářejí slovní zásobu. A to vše ve chvíli, kdy se výborně baví, během poslechu hudby, skrze pohyb, hry a zábavu.

Školy Helen Doron English organizují pravidelně od roku 2013 zkoušky Cambridge English. Příprava na zkoušky je součástí kurzů Helen Doron English. Děti si mohou vyzkoušet složit základní zkoušky YLE (úrovně Starters, Movers, Flyers) a často je to motivuje k dalšímu studiu.

Typy kurzů, které zde vyučujeme:

Fun with Flupe (3-6 let)

Fun with Flupe přináší dětem zbrusu nové příběhy malého chlapce Paula Warda, který pomáhá svým blízkým – babičce Fix a chlupáčkovi Flupovi – napravovat maléry v kouzelné Knize rýmů – a to vše, zatímco se učí mluvené formě angličtiny.

Jejich společná dobrodružství jsou námětem 12 animovaných epizod vytvořených tak, aby děti naučily slovní zásobu zhruba 660 anglických slov, bezchybnou výslovnost a základy větné stavby anglické věty. Součástí kurzu je 25 písní, které byly speciálně komponovány pro podporu cílové slovní zásoby a slovních spojení.

More Fun with Flupe (4-7)

More Fun with Flupe je navazující kurz po Fun with Flupe s dalšími 12 novými příhodami o dobrodružstvích Paula Warda, babičky Fix a chlupáčka Flupa. Děti se zkrátka nemohou dočkat, jak napraví maléry s vílami, kouzelníky a draky, které na své cestě potkávají. Během kurzu se děti naučí 650 slov a 25 písní. Kurz je vhodný pro děti pokračující ve výuce po programu Fun with Flupe.

Jump with Joey (6-9 let)

Zcela nový kurz angličtiny pro studenty-začátečníky ve věku 6 až 9 let. Může být také vyučován jako návazný kurz po Fun with Flupe.

Kurz přináší dětem 12 kreslených příběhů malého chlapce Paula Warda a jeho kamarádky Millie, kteří pomáhají klokanici Kangi a jejímu uličnickému synovi Joeymu vyřešit maléry ve Storyvillu.  Během výuky angličtiny se tak dětí učí také důležitým hodnotám, především kamarádství a ochraně životního prostředí.

Studenti se během kurzu naučí 25 písní, spousty her a zábavných aktivit jak ve třídě, tak doma. Jump with Joey je první kurz angličtiny, který používá technologii rozšířené reality.
Výuka jazyka je obohacena tím, jak postavy z kurzu Jump with Joye oživnou v kouzelných pracovních knížkách, a doplňují tak důležitou část metodologie Helen Doron – domácí poslech.

More Jump with Joey (6-10 let)

Studenti, kteří navštěvují kurz More Jump with Joey, zažívají zbrusu nová dobrodružství se svými starými kamarády Paulem, Millie, Kangi a Joeym a společně se snaží pomoci obyvatelům městečka Storyville. Tento kurz navazuje na kurz Jump with Joey a studenti se během něj naučí 25 nových písní. Součástí výukových materiálů je volně dostupná aplikace s rozšířenou realitou, díky které postavičky na stránkách pracovních sešitů doslova ožívají.

Polly Reads and Writes 1 a 2 (7-11 let)

Polly Reads and Writes je zbrusu nový a unikátní kurz, jehož součástí jsou výukové materiály určené pro studium nejen v učebně výukového centra, ale také doma. Kurz je vhodný nejen pro začínající studenty, ale zejména pro studenty, kteří již absolvovali kurzy Fun with Flupe, More Fun with Flupe, Jump with Joey nebo More Jump with Joey. Jedině v kurzu Polly Reads and Writes se děti naučí anglicky číst a psát s lehkostí a sebedůvěrou. Současně si užijí neuvěřitelná dobroudružství s novými kamarády Royem a Pearl a jejich zvířecími parťáky – kolií Polly a ztřeštěným kocourem Natem.

Výuka ve třídě je doplněna o aplikaci pro čtení, která je dostupná ke stažení a obsahuje 32 interaktivních knih rozdělených do 8 úrovní, jejichž obtížnost se zvyšuje úměrně s tím, co se děti učí a v čem se zlepšují. Aplikace dítěti umožňuje pracovat samostatně i mimo vyučovací hodinu tak, aby bylo s angličtinou v každodenním kontaktu. Každá z úrovní aplikace obsahuje čtyři interaktivní knihy a koresponduje s jedním pracovním sešitem pro výuku čtení a psaní. I díky těmto jedinečným materiálům tak děti dokončí kurz s obrovským množstvím vědomostí.

Paul Ward Explores (10-13 let)

Děti s oblibou následují chytrého mladíka Paula Warda a jeho přátele, zatímco se učí o okolním světě. Záhadná Camilla vždycky někde zmizí, a pak se zase ukáže. Původní písně a aktivity děti upoutají, a dobře se baví také při sledování všech dobrodružství Paula Warda doma, ve škole, na nákupech ve městě, v zoo a na dovolené.

Paul Ward Explores je vhodný pro studenty s dobrými základy čtení v angličtině a základními znalostmi mluvené formy angličtiny. Je vhodný také pro nové studenty ve věku od 11 let. Během kurzu se děti naučí okolo 1700 anglických slov.

Teen English (12-19 let)

Kurzy Teen English jsou navrženy tak, aby vzbudily zájem teenagerů. Každý z kurzů obsahuje nejen příběh na pokračování, který se během hodin vyvíjí, ale také populární písně, které zpívá Benaya Doron a Ella Doron. Písně a příběhy jsou poutavé, zábavné a soustředí se na témata důležitá pro dnešní dospívající. Při práci s nadšenými učiteli v malých skupinách tvořených maximálně 8 studenty je zaručen individuální přístup, teenageři se učí vyjadřovat v angličtině a připravují se na zkoušky. Teen English pro studenty 12-19 let je zcela nový a jedinečný program, skládající se ze čtyř po sobě následujících úrovní kurzů.

Teen Talent (A2)

Rockové hvězdy, vydělávání peněz, záchrana planety a cestování – to jsou jen některá z témat obsažených v písních, příbězích a aktivitách, které jsou součástí kurzu Teen Talent.

Pro konkrétní ukázky z lekcí a více informací jděte na: www.helendoron.cz

Kontakt Helen Doron English Úvaly – Škvorec:

Ing. Jana Dobošová, tel: +420 731 609 054

uvaly@helendoron.cz